Marzena Gabryk

Poznajmy się bliżej

Nazywam się Marzena Gabryk. Jestem tu po to, aby wspierać Cię w przygotowaniach do przyjemnego porodu.

Jestem mamą dwóch synków, których urodziłam ekstatycznie.

GŁOS DUSZY, czyli jak to się zaczęło…

W czerwcu 2017 roku urodziłam mojego pierwszego synka – w głębokim relaksie i w ekstazie, w szpitalnej wannie, w towarzystwie Ukochanego i wspaniałej położnej.

To doświadczenie było dla mnie tak piękne i wzmacniające, że od tego czasu woła we mnie głos. Głos duszy, która chce, abym dzieląc się swoim doświadczeniem i wiedzą, pomogła kobietom sprawić, by ich porody nie były historiami o tym, jak przetrwać to wydarzenie i walczyć z bólem, ale o tym, jak w porodzie doświadczyć radości, ekstazy i magii.

Ten głos na początku był cichutki i nieśmiały. W październiku 2018  roku zaczęłam wypowiadać swoje pragnienia na głos i dzielić się z innymi zalążkiem swojego pomysłu. Postanowiłam też, że jeśli mój drugi poród będzie równie wspaniałym doświadczeniem to będzie to znak, że pierwszy nie był tylko efektem przypadku albo szczęścia i że to moja prawdziwa misja.

No i stało się! W styczniu 2019 roku urodziłam drugiego synka. W domu, ekstatycznie, lotosowo, w wannie pełnej płatków kwiatów, w blasku świec i przy dźwiękach ulubionej muzyki… Zyskałam pewność, że nie ma już odwrotu i że czas zacząć działać, by każda kobieta dowiedziała się o tym, jak niezwykłe możliwości ma jej własne ciało.

Kolejne miesiące były dla mnie intensywnym czasem samorozwoju i jeszcze głębszego eksplorowania tematu seksualności, przyjemności, a także asertywności i pracy z przekonaniami.

Propaguję ideę ekstatycznego rodzenia, w którym przyjemność jest najpotężniejszym i najbardziej holistycznym stanem otwierającym rodzącej kobiecie dostęp do jej źródła mocy i pomagającym dziecku w harmonijnym przyjściu na świat.

WCIELANIE EKSTAZY

Z wykształcenia jestem filolożką i kulturoznawczynią. Większość mojego życia zawodowego zajmowałam się animacją kultury. Pracowałam jako redaktorka czasopism i portali teatralnych, graficzka, specjalistka od PR-u, koordynatorka projektów społeczno-kulturalnych. Organizowałam i prowadziłam warsztaty dla młodzieży i dorosłych. Mam dzięki temu rozległe horyzonty i liczne doświadczenia, a większości rzeczy nauczyłam się sama.

Kiedy ucieleśniłam swoje eksatyczne porody, postanowiłam zdobyć też wiedzę teoretyczną, dlatego ukończyłam 12-miesięczny kurs dla specjalistek porodowych Ecstatic Birth Practitioner Treining oraz  Sex&Love School.

Nadal rozwijam się jako mentorka i poszerzam zakres narzędzi, które mogę Ci zaproponować.

MOJA PERSPEKTYWA

Patrzę na doświadczenie porodowe holistycznie, dlatego w mojej pracy integruję wiedzę z różnych dziedzin. Pracuję z Twoim umysłem, ciałem, emocjami i duszą. Wspieram Cię w procesie wewnętrznej integracji dzięki astrologii, hipnozie, włączam elementy pracy z ciałem i uzdrawianiem traum.

Dla mnie jednak to Ty jesteś największą ekspertką w sprawie swojej ciąży i porodu, dlatego w pierwszej kolejności wzmacniamy dostęp do Twojej wewnętrznej mądrości i intuicji.

 

Opinie moich klientek

Przeczytaj, co piszą kobiety, z którymi miałam przyjemność współpracować, na temat konsultacji ze mną.

Marzena potrafi zbudować serdeczną, kobiecą, pełną wsparcia i akceptacji atmosferę, w której naprawdę łatwiej jest przyjrzeć się swoim przekonaniom, obawom i lękom. Ja po takiej rozmowie czuję się zdecydowanie bardziej świadoma i przygotowana do porodu.   

Iga

Kontakt z Marzeną poleciła mi położna. Przed samym porodem pojawiło się kilka komplikacji i wyglądało na to, że nie będę miała takiego wpływu na warunki w jakich urodzę swoje dziecko jakiego chciałam. Marzena bardzo mocno mnie wsparła. Mimo zmian w planie porodowym udało mi się urodzić w taki sposób jaki sobie wymarzyłam! Polecam wszystkim kobietom, które chcą żeby poród był ich.   

Diana

Dziękuję za pełną empatii i otwartości rozmowę i podzielenie się swoimi doświadczeniami. Najcenniejsze dla mnie jest, że Marzena nie tylko czerpie z własnego doświadczenia, ale również rozwija się od tej strony „trenerskiej”, żeby efektywnie wspierać kobiety w przygotowaniach do porodu.

Monika